בריכת גורדון

בריכת גורדון ממוקמת ממש על טיילת תל אביב במקביל לחניון של כיכר אתרים המוביל הן לטיילת והן לחוף הים. בשונה מבריכות שחייה ציבוריות אחרות המפוזרות להן ברחבי העיר, בריכת גורדון הינה בריכה פתוחה ואיננה מחוממת שכן הייחודיות שלה באה לידי ביטוי בכך שהיא מכילה מי ים מלוחים טבעיים הנשאבים מעומק של כ-150 מטרים, אלו עשירים במינרלים הבריאים לעור ולא מי בריכה רגילים עמוסים בכלור המזיק לו.

יתרון זה לצד העובדה שבריכת השחייה ממוקמת לרקע המרינה ומולה חוף הים המשגע של תל אביב הופכת אותה לאחד מאתרי הספורט המבוקשים בעיר.

בריכת גורדון קיימת משנת 1956 ונחשבת לסמל סטטוס של העיר שכן אז הרעיון היה להקים מתחם שחייה נוח שמאפשר להנות מכל היתרונות של הים מבלי להתמודד עם החסרונות – הגלים והחול, אזור סטרילי, נקי ונעים בו אפשר להעביר את שעות הפנאי בהנאה מבלי לוותר על שמירה על כושר גופני גבוה וגוף בריא.

המתחם כולל 3 בריכות שחייה: בריכה אולימפית, בריכה לילדים ובריכה לפעוטות לצד מיטות שיזוף, שמשיות ומיטות שיזוף להנאת המתרחצים והמבקרים בבריכה.

בסמוך לבריכה ממוקם חדר הכושר אשר הוקם על ידי עיריית תל אביב בשנת 2011 המאפשר לשלב בין אימוני כוח והרמת משקולות לבין אימון אירובי. במתחם הכושר תוכלו למצוא את המכשור המתקדם ביותר כמו למשל אופני כושר לשיפור הסיבולת, מכשירי חתירה לעבודה על פלג גוף עליון, מכשירים לשיפור הגמישות, מכשירים לאימונים משולבים וכמובן מדריכי כושר מקצועיים ומיומנים.

לפני או בסוף אימון תוכלו להנות גם מבית הקפה ״לנדוור״ המציע מגוון של ארוחות, כריכים, משקאות בריאות ושייקים.